+421 45 54 00 373 agromik@agromik.sk
Vyberte stranu

Teleskopické manipulátory

Teleskopické manipulátory sú určené na ľahšie práce a manipuláciu s materiálom, kde sú potrebné vyššie dosahy. Optimálne je nasadenie v rastlinnej výrobe – presun všetkých druhov sypkých materiálov, voľne ložených, bigbag a pod., nakládka kamiónov, sejačiek, rozhadzovačov, práca so slamou, obslužné práce na podniku – metly, pracovné plošiny, paletizačné vidly. Pre potreby živočíšnej výroby či BPS je možné použitie vykusova-čov siláže či špecializovaných náradí na podstielanie alebo kŕmenie.
Konštrukcia a dizajn rady teleskopických manipulátorov JCB s výkonom od 49 HP až po 145 HP je predurčená na fyzicky, časovo náročné práce, špecifické potreby a rôzne činnosti v poľnohospodárstve. Či už sa jedná o požiadavky na výkon motora a čerpadla, prepravná rýchlosť, odpruženie ramien, univerzálnosť, veľkosť, nosnosť alebo výškový/vodorovný dosah tieto stroje ich spĺňajú.
Všetky teleskopické manipulátory JCB sú navrhnuté a predurčené na maximálny čas prevádzky a vysokú produktivitu.Práca s teleskopickými manipulátormi má vynikajúci komfort, zabezpečený vďaka svojej pohodlnej, priestrannej a v neposlednom rade bezpečnej kabíne, z ktorej je dokonalý a ničím neblokovaný 360° výhľad na pracovné náradie pre správnu manipuláciu, ale aj jednoduché a pohodlné prejazdy.