+421 45 54 00 373 agromik@agromik.sk
Vyberte stranu

Štiepkovacie zariadenia HUSMANN

Štiepkovače Husmann sú určené na spracovanie drevnej hmoty, ktorá sa dá následne využiť na kompostovanie, výrobu posypového materiálu do parkov a hlavne na výrobu drevnej štiepky, určenej na vykurovanie.

Štiepkovače sú vybavené nožovým kotúčom a hydraulicky núteným podávaním. Dva podávacie valce poháňané jedným motorom, zaručujú optimálne ovládanie pri podávaní. V kombinácií s robustnou konštrukciou vytvárajú zo štiepkovačov Husmann všestranné, spoľahlivé a takmer nezničiteľné zariadenia.

Vďaka precíznemu podávaciemu systému a výbornej geometrii strojov vytvárajú štiepkovače HUSMANN kvalitnú, jednotnú štiepku pri vysokej produktivite práce.

ŠTIEPKOVAČ H4

Štiepkovač HUSMANN H4 je vhodný pre spracovanie zeleného odpadu a dreva do priemeru 140 mm. Je vybavený nožovým kotúčom a dvojvalcovým podávacím zariadením, ktoré je poháňané hydraulicky. Podávacie zariadenie optimalizuje rýchlosť podávania materiálu.

ŠTIEPKOVAČ H5

Štiepkovač HUSMANN H5 je vhodný pre spracovanie zeleného odpadu a dreva do priemeru 160 mm . Je vybavený nožovým kotúčom a dvojvalcovým podávacím zariadením, ktoré je poháňané hydraulicky. Podávacie zariadenie optimalizuje rýchlosť podávania materiálu.

ŠTIEPKOVAČ H7

Štiepkovač HUSMANN H7 je vhodný pre spracovanie zeleného odpadu a dreva do priemeru 200 mm . Je vybavený nožovým kotúčom a dvojvalcovým podávacím zariadením, ktoré je poháňané hydraulicky. Podávacie zariadenie optimalizuje rýchlosť podávania materiálu.

ŠTIEPKOVAČ H8

Štiepkovač HUSMANN H8 je vhodný pre spracovanie zeleného odpadu a dreva do priemeru 240 mm. Je vybavený nožovým kotúčom a dvojvalcovým podávacím zariadením, ktoré je poháňané hydraulicky. Podávacie zariadenie optimalizuje rýchlosť podávania materiálu.

ŠTIEPKOVAČ H10

Štiepkovač HUSMANN H10 je vhodný pre spracovanie zeleného odpadu a dreva do priemeru 270 mm . Je vybavený nožovým kotúčom a dvojvalcovým podávacím zariadením, ktoré je poháňané hydraulicky. Podávacie zariadenie optimalizuje rýchlosť podávania materiálu.