+421 45 54 00 373 agromik@agromik.sk
Vyberte stranu

Stroje na hnojenie organickými a priemyselnými hnojivami

  • Nesené rozhadzovače priemyselných hnojív
  • Ťahané rozhadzovače priemyselných hnojív

Výrobca rozmetadiel priemyselných hnojív RAUCH ponúka kompletný sortiment na rastlinnú výrobu a aplikáciu minerálnych hnojív.

Nesené rozhadzovače priemyselných hnojív

Ťahané rozhadzovače priemyselných hnojív

Brány

Pracovnou úlohou brán je udržiavať burinu na minimálnej úrovni a rozbiť vrchnú pôdnu kôru.
Pracovná šírka od 1,50 m do 27 m, nesené čí polonesené prevedenie, so špeciálnym skladacím systémom pre čo najmenšiu prepravnú výšku a šírku. Brány sú vyrobené zo špeciálneho oceľového rámu a každé pole brány je individuálne zavesené na reťaziach, čo je charakteristické pre čo najlepšie kopírovanie pôdy.

Špeciálne tvarované prúty na spracovanie buriny s priemerom 6,7 alebo 8 mm. Poskytujú optimálny vibračný účinok trojitým otočením na pružine. Vyrobené sú z pružinového drôtu kaleného olejom – dlhá životnosť, žiadne poškodenie. Šesť prútových tyčí brán sa spojí prepákovaním alebo hydraulicky podľa požadovaného sklonu. Tlak hrotov hrotov je možné nastaviť centrálne v každom poli brány (až 10 nastavenií). Vďaka bočnej vibrácii hrotov v spojení s rýchlosťou jazdy je dosiahnuté komplexné spracovanie.

Potrebujete poradiť?

Volajte: +421 45 54 00 373
Píšte: agromik@agromik.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte

Naši odborne vyškolení pracovníci sú Vám plne k dispozíci. Detailne si s vami prejdú všetky Vaše požiadavky a navrhnú najvhodnejšie riešenia, aby ste mohli využiť potenciál strojov.