+421 45 54 00 373 agromik@agromik.sk
Vyberte stranu

Šmykom riadené nakladače JCB

Šmykom riadené nakladače JCB sú nadmieru výkonné a univerzálne. Vyznačujú sa jednoduchým ovládaním a údržbou. Silnou stránkou šmykom riadených nakladačov značky JCB je v ich všestrannosti, odolnosti a spoľahlivosti vo všetkých oblastiach.
Vďaka vysokej schopnosti manévrovania je vhodný predovšetkým do stiesnených priestorov, ale aj na práce na dvoroch a v halách. Je možné ich doplnkovo vybaviť širokou škálou rozličných typov prídavných zariadení a adaptérov.

KONCEPCIA A ODPORÚČANIA
Tieto nakladače majú jedinečnú konštrukciu ramena Power Boom – oceľového, zosilneného ramena s veľkou pevnosťou uloženého na pravej strane. Toto vyhotovenie umožňuje perfektnú viditeľnosť zo stroja aj pri manipulácií spolu s bezpečným nastupovaním a vystupovaním z kabíny. Na tomto ramene je o 20% viac ocele ako pri dvoch ramenách u klasických šmykom riadených nakladačov. Kabína je perfektne utesnená, prachuvzdorná a sklopná, čím poskytuje čistejšie a tichšie pracovné prostredie s 270° zorným poľom. Vstup do kabíny z ľavej strany bez nutnosti prekonávať prípojné zariadenia alebo podchádzať rameno bez podpery je najbezpečnejšie na svete.
JCB ponúka modely s radiálnou alebo vertikálnou dráhou zdvihu ramena. Vysoko výkonný motor JCB EcoMAX T4F a JCB Kohler KDI T4F poskytujú najvyššiu úroveň krútiaceho momentu pri nízkych otáčkach, nepoužívajú technológiu dodatočnej úpravy výfukových plynov a ani prevádzkovo nákladný DPF filter pevných častíc. 2-stupňová verzia umožňuje šmykom riadeným kolesovým nakladačom dosahovať kratšie časy jazdy a časy cyklov, okrem hlavných čerpadiel hydrostatického pohonu sú stroje vybavené aj samostatným čerpadlom pracovnej hydrauliky s prietokmi 70 až po 125 l/min. v závislosti od modelu, preto sú obzvlášť vhodné aj pre práce s náradím vyžadujúcim vysoký hydraulický výkon.