+421 45 54 00 373 agromik@agromik.sk
Vyberte stranu

Čelne nesené žacie stroje DISCO

Najlepšie kopírovanie povrchu pôdy vďaka premyslenej kinematike.
DISCO MOVE sa hýbe ako horizontálne, tak vertikálne nezávisle od zdvíhacím zariadení traktora a preberá zdvíhanie žacieho stroja. Nízko položená os otáčania nosníka pre malé a MOVE kinematika pre veľké nerovnosti povrchu pôdy sa stará o ideálny prispôsobenie povrchom pôdy –
vďaka jedinečnej možnosti pohybovať sa vertikálne 1000 mm. Počas jazdy nastaviteľné hydropneumatické odľahčenie ACTIVE FLOAT je integrované sériovo do konštrukcie.

Čelne a vzadu nesené žacie stroje sú ovládateľné naraz.
DISCO MOVE je vynikajúci partner pre veľkoplošné žacie ústrojenstvo DISCO. V závislosti na tejto výbave môže byť čelné žacie ústrojenstvo ovládané priamo cez hydrauliku veľkoplošného žacieho ústrojenstva. Popri ďalších funkcií, ktoré zlepšujú kvalitu práce, uľahčujú aj automatizované procesy prácu obsluhy.

PROFIL – kopírovanie povrchu pôdy.
Vďaka kinematike PROFIL je žacia lišta vedená podľa povrchu terénu. Tak je žacie stroj schopný trojrozmerného prispôsobenie povrchu pôdy nezávisle na pozíciu traktora.

ACTIVE FLOAT – odľahčenie pre profesionálov.
S voliteľným odľahčením ACTIVE FLOAT môžete kedykoľvek prispôsobiť odľahčenie žacieho stroja zo sedadla vodiča aktuálnym podmienkam.

Maximálna šírka.
Modely DISCO 3600 F / FC / FRC PROFIL sú vhodné najmä pre traktory s širokými pneumatikami na prednej náprave. S pracovným záberom 3,40 m umožňujú maximálnu prekrývanie.